Фото vestifinance.ru

Американські сенатори не можуть дійти згоди щодо нових санкцій проти Росії

  В Сенаті США немає спільної думки щодо термінів введення санкцій проти секторів російської економіки.

  Як повідомляють західні ЗМІ, продовжується протистояння між Республіканською та Демократичною партіями.

  Так, республіканці наполягають на негайному введенні санкцій, які мають почати діяти ще до президентських виборів в Україні. "Я все ще не задоволена реакцією адміністрації на події на Україні ", - заявила представник партії Келлі Айотт після закритого брифінгу в сенаті по ситуації в Україні, підкресливши, що республіканців не влаштовує відмова Білого дому надати українським військовим допомогу у вигляді протитанкової зброї.

  "Заплановане на 25 травня голосування практично неможливе на Сході країни. Окуповані так багато міст і будівель, що буде дуже важко провести вільні і чесні вибори з урахуванням того, що Росія вже зробила" , - заявив ще один сенатор-республіканець Ліндсі Грем,передає "Интерфакс".

  Між тим, у Демократичній партії вважають, що введення санкцій до українських виборів може нашкодити безпеці США, а голосування все ще може відбутися в усіх регіонах України.

  "Ситуація така, що, навіть враховуючи кількість будівель, захоплених провокаторами, все ще є можливість провести вільні і справедливі вибори навіть в таких місцях, як Одеса і на Сході України", - сказав сенатор-демократ Кріс Мерфі. За його словами, введення Вашингтоном санкцій до виборів 25 травня без підтримки з боку ЄС "може нашкодити нашим інтересам у галузі безпеки, а не піти їм на користь".

  Раніше помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявила, що Вашингтон у даний час розробляє пакет нових санкцій відносно Росії на випадок, якщо Москва буде перешкоджати проведенню на Україну 25 травня президентських виборів.

  Нуланд також висловила стурбованість через те, що Росія використовує на південному сході України той же сценарій, що і в Криму. У письмовій заяві помічника держсекретаря, опублікованій на сайті комітету з міжнародних відносин американського сенату, говориться, що Росія не виконала жодної зі своїх зобов'язань по Женевській угоді.

  Попередній матеріал
  Терористи намагалися вирватись зі Слов’янська - Тимчук
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО відвідає Польщу для переговорів про Україну