Американка не змогла допливти зі США до Куби через медуз

  Медузи завадили здійснити мрію американській плавчині-екстремалці. Діана Ніяд намагалася подолати уплав 166 кілометрів від Куби до берегів США.
  Вона сподівалася стати першою людиною, яка пропливе цю відстань, не користуючись кліткою проти акул. 62-річна Діана пливла протягом двох діб. Потому численні укуси медуз і шторми, що вирували навколо, примусили її зійти з дистанції. Це була вже четверта спроба жінки пропливти від Куби до Флориди. Вперше вона намагалася це зробити ще понад 30 років тому. Журналістам Діана заявила: п`ятого запливу не буде. Втім, її фанати сподіваються - жінка передумає, адже торік вона запевняла, що не буде і четвертої спроби.

  Діана Ніяд, плавчиня: "Тут ще є шанс увійти в історію. Земля нині стала дуже маленьким місцем. Усі гори підкорили, усі пустелі - перетнули. Але цю частину океану ще ніхто і ніколи не перепливав без клітки проти акул. Втім, для мене цей заплив був дуже напруженим. Тож, щодо п`ятої спроби можу сказати: загалом, я не люблю здаватися, але і спорт і сам океан сьогодні зовсім не такі, як раніше. Усі ці медузи - дуже надокучають, їх надзвичайно багато і ніякого задоволення таке плавання не приносить".
  Попередній матеріал
  Винуватець стрілянини на прем`єрі "Бетмена" у США - психічнохворий
  Наступний матеріал
  Черкащанин винайшов лікувальний жилет із порожніх пляшок [відео]
  Теги: