Кадр із відео CNN

Американець незаконно проник в КНДР, щоб розказати про катування і НЛО в США

  Громадянин США Артур Мартінес нелегально перетнув кордон КНДР і просить там політичного притулку.

  Як передає CNN, у неділю Мартінес дав інтерв'ю, в якому пояснив мотиви свого вчинку.

  29-річний житель штату Техас заявив, що хоче розповісти правду про порушення прав людини в США. Він розкритикував політичний лад Штатів, дії поліцейських, а також виборчу і пенітенціарну системи.

  Окрім того, американець розповів про непізнані літаючі об'єкти, “ультразвукові пристрої”, за допомогою яких люди, за його словами, можуть чути голоси, а також звинуватив ЦРУ в торгівлі кокаїном, а західні ЗМІ - у створенні брехливого образу КНДР.

  У заяві, оприлюдненій владою КНДР, йдеться, що Мартінес пробрався до Північної Кореї в листопаді, перейшовши кордон з Китаєм по замерзлій річці.

  Це була вже його друга спроба потрапити в країну. Раніше він намагався перепливти річку Хан, по якій проходить кордон між Північною Кореєю і Китаєм. Тоді він був спійманий і депортований назад в США.

  За словами матері Мартінеса, він страждає від біполярного психічного розладу.

  Після повернення в США він був поміщений в психіатричну лікарню в Каліфорнії, проте подав до суду, який постановив його звільнити.

  Після цього, як каже його мати, замість того, щоб повернутися додому в Техас, він взяв у банку позику, купив квиток в Китай, і перетнув кордон з КНДР.

  Попередній матеріал
  В Україні день пам'яті учасників ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС
  Наступний матеріал
  Українські розвідники знешкодили двох снайперів бойовиків
  Теги:
  Loading...