"Аль-Каїда" атакує дипломатичні посольства в Римі

  Підозрілий пакунок виявили в українському посольстві в Римі. Його прислали невідомі. Про це "5 каналу" повідомили у диппредставництві. Працівники посольства одразу викликали правоохоронців і піротехників. Після перевірки оголосили - тривога була хибною. Дві інші тривоги були оголошені у двох дипмісіях у Римі. У швейцарському та чилійському посольствах пролунали вибухи. Бомби були у посилках, що надійшли на адресу дипустанов. Є поранені, їхню кількість не уточнюють.

  Вибух пролунав у будівлі швецарського посольства у Римі. Працівник установи зазнав серйозних поранень.  Вибуховий пристрій був у пакунку, який надіслали в амбасаду. На місці інциденту працюють правоохоронці. 

  Мауріціо Маурізіо, представник поліції: "Поранений чоловік – працівник посольства. Він відкривав пакунок із вибуховим пристроєм. У нього сильні опіки – людина може втратити руки. Нині його шпиталізували. Інші працівники не постраждали".

  Пізніше ще один вибух стався у чилійському посольстві у Римі. За даними місцевих ЗМІ, є постраждалі. Їхню кількість уточнюють. Бомбу також заховали у пакунку.

  У вівторок предмет, схожий на бомбу, виявили у потязі римського метро. Але вибуху не сталося - у пристроя не було детонатора. Ще одне повідомлення про бомбу у центрі Рима з`явилося вранці. Утім перевірка виявила, що тривога була хибною. Нагадаємо, заходи безпеки у багатьох європейських містах посилили після подвійного теракту у Стокгольмі 11 грудня. Тоді постраждали дві людини. За даними Інтерполу, вибухи в європейських містах під час Різдвяних канікул запланувала міжнародна терористична організація "Аль-Каїда".

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Унікальний дитячий центр атракціонів відкрили у Вінниці [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  США та ЄС закликають владу Білорусі звільнити всіх затриманих демонстрантів
  Теги: