Унікальний дитячий центр атракціонів відкрили у Вінниці [репортаж, відео]

  Унікальний дитячий центр атракціонів відкрили у Вінниці. На території місцевої кондитерської фабрики працюватиме парк розваг. Відвідувачів розважає робот за допомогою сенсорних іграшок. Першими відвудувачами нового центру стали вихованці дитячого ансамблю "Барвінок", який представляв Вінницю на багатьох міжнародних фестивалях.

  Молодший брат Термінатора зустрічає дітей у першій кімнаті розважального центру. Це робот на ім"я  РОБОШЕН - найкращий кондитер у світі, який  охороняє секрети приготування ласощів. Його створили американські інженери. "Батько" робота каже, що таких немає у жодній країні Східної Європи. 

  Майк Кларк, інженер: "Ми створювали цього робота протягом 30 років для кіноіндУстрії. А спеціально для цього центру ми його трошки модернізували. Робот може виконувати 35 різних рухів. І навіть усміхатися". 

  Робот - це тільки початок розваг. У наступних чотирьох кімнатах розважального центру на дітей очікує купа загадок, величезний торт та інтерактивні ігри.

  Екскурсія розважальним центром триває годину. Але дітям і цього мало, щоби насолодитися всіма забавками, які тут є. Наприкінці екскурсії дітям демонструють чотиривимірний мультфільм про нічне життя шоколадної фабрики. Секрет перегляду - стільці, що рухаються. Діти у захваті.

  Люди: "Найбільше враження від 3D. дуже цікавий фільм, я думаю всім дітям сподобається".

  Люди: "Мені найбільше сподобався кінотеатр та стільці. Мультфільм класний, мені все сподобалось. Ми таке бачили у Парижі, але тут краще.   

  Петро Бойко, керівник дитячого ансамблю "Барвінок": "Дорослим тут теж цікаво, особливо тим, хто має дітей і тим хто не бував у подібних місцях".

  Облаштування розважального центру обійшлося  більше ніж у 2 мільйонів євро. Такий подарунок дітлахам до Нового року зробив благодійний фонд Петра Порошенка. Планується, що відвідувати центр на кондитерській фабриці зможуть близько півсотні дітей на день. А раз на тиждень тут безкоштовно розважатимуть вихованців інтернатів та дитячих будинків.  

  Петро Порошенко, голова благодійного фонду: "Це і освітній центр, де діти зможуть вирішувати завдання, розвиваючі загадки. Я переконаний, що розвиваючі технології на сьогоднішній день це є позиція, яка дає можливість пишатися Україною і Вінницею. Я вважаю, що всі інвестиції, які були зроблені у побудову центру вони виправдовуються посмішками, щасливими очами дітей".

  Дар`я Безродна, Максим Петраков, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Михайла Волинця викликають до прокуратури
  Наступний матеріал
  "Аль-Каїда" атакує дипломатичні посольства в Римі
  Теги: