Активність чилійського вулкана поступово знижується

  Вулкан Пуєуе, що на півдні Чилі, поступово засинає. Про зниження його активності повідомив директор Національної служби геології та гірничої промисловості країни.
  Натепер він викидає стовп пари та попелу заввишки до семи кілометрів. Це на три кілометри нижче, ніж напередодні. Втім, влада не скасувала високий рівень небезпеки у регіоні. Евакуйованим з навколишніх сіл поки що не дозволяють повернутися додому. Нагадаємо, вулкан Пуєуе прокинувся у суботу. Хмара попелу поширилася Латинською Америкою і паралізувала авіасполучення у регіоні. Значну кількість польотів скасували у Чилі, Уругваї, Бразилії та Аргентині. Зараз повітряне сполучення у Південній Америці поступово відновлюється. Літаки вже вилітають з головного летовища Бразилії. Втім, у інших аеропортах сотні пасажирів досі чекають на свої рейси.

  Лауро Паез, пасажир з Бразилії: "Коли я прибув до аеропорту, з`ясувалося, що мій рейс скасували. Коли тепер вдасться вилетіти - поки що невідомо. Скористаюся цією можливістю, щоб скуштувати гарного аргентинського вина і потанцювати танго".

  Попередній матеріал
  Тривають масштабні операції турецької поліції через отруєння туристів з Росії
  Наступний матеріал
  З Байконура на МКС вирушила 28-ма міжнародна експедиція [відео]
  Теги: