5.ua

Активісти «Грінпіс» прикували себе кайданками до бензоколонок «Газпрому»

  Кайданками прикували себе до бензоколонок «Газпрому» активісти «Грінпіс» у Німеччині. Так екологи опротестували арешт 30 учасників акції біля платформи Прирозломна у Баренцевому морі. 

  Загалом пікети відбулися на двох десятках заправок «Газпрому» у Німеччині. Тим часом у Мурманську обвинувачення у піратстві висунули вже проти 14 із 30 членів екіпажу «Арктик Санрайз». Серед них і наш співвітчизник Руслан Якушев. Слідчі інкримінують екологам піратство у складі організованої групи, за яке передбачене покарання від 10 до 15 років позбавлення волі. Напередодні у швейцарському місті Базелі через дії активістів «Ґрінпіс» призупинили матч ліги Чемпіонів між місцевою футбольною командою та німецькою «Шальке 04», яку спонсорує «Газпром». Екологи вивісили банер із написом «Не забруднюйте Арктику» і хештегом «Звільність арктичну тридцятку»

  Тільман Курдт, активіст «Ґрінпіс»: «Я прошу звільнення 30-х активістів і журналістів, які брали участь в акції проти «Газпрому» в Арктиці і яких через це затримала російська влада.

  Йоерґ Феддерн, експерт «Ґрінпіс» із питань нафти: «Ми вимагаємо, щоби Газпром пішов з Арктики та відмовився від планів видобувати там нафти, бо якщо ця індустрія, з її платформами проникне до Арктики, це може спровокувати серйозну аварію, яка здатна зруйнувати регіон».

  Попередній матеріал
  Через хакерів другу добу не працюють реєстри Мінюсту
  Наступний матеріал
  Як активісти штурмували Київраду [відео]
  Теги:
  Loading...