Акція протесту у Тунісі переросла у масові заворушення

  У Тунісі зростає напруга. Демонстранти влаштували погроми у місті Хаммамет, популярному серед іноземних відпочивальників.
  США, Велика Британія та Франція попередили своїх громадян про небезпеку подорожей до Тунісу, а туристична група "Томас Кук" оголосила про евакуацію майже двох тисяч британських та двох тисяч німецьких клієнтів. Їх вивезуть спеціальними авіарейсами. У вітчизняному МЗС наразі не бачать загрози для українських туристів у Тунісі. Про це повідомив 5 каналу речник Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров.

  Олександр Дикусаров, речник прес-служби МЗС: "За даними нашої дипустанови серез загиблих та постраждалих в ході заворушень громадян України немає. В одночас слід зазначити, що у посольство були звернення громадян України останніми днями, які перебувають на консульскому обліку в Тунісі. Звернення в основномут стосувалися необхідності надання роз`яснень стосовно ситуації, яка склалася у цій країні. Нашим посольством надаються відповіді і рекомендації громадянам стосовно всіх поставлених питань. Звернень із проблемами, або звернень по допомогу у зв`язку із маніфестаціями до посольства поки що не надходило". 

  Масові заворушення у Тунісі спалахнули у середині грудня через невдоволення громадян економічними і політичними кроками уряду. Поштовхом стала спроба самоспалення безробітного випускника університету.

  Під час сутичок демонстрантів із поліцією загинули, за офіційними даними, 23 людини. Утім, правозахисники стверджують, що ця кількість майже утричі занижена.

  Щойно з`явилася інформація про те, що президент Тунісу розпустив уряд, щоби нормалізувати ситуацію у країні.

  Попередній матеріал
  У Німеччині борються з наслідками діоксинового скандалу
  Наступний матеріал
  У Німеччині триває 5-ий етап кубка світу з біатлону
  Теги: