5.ua

Акції на підтримку Дня гідності пройшли по всьому світу [відео]

   

  У США акції провели у Нью-Йорку, Детройті, Сан-Франциско, Портленді, Філадельфії, Пармі, Чикаго. У Чикаго до українців долучився навіть конгресмен Майк Квіглі. Не оминули увагою українські події і у Вашингтоні.

  У столиці США мітингарі пікетували Білий дім. Зо два десятки людей зібралися з українськими прапорами та плакатами навпроти урядової будівлі. Вимагали таки запровадити санкції проти українських чиновників, позбавити їх права в’їзду до країни та заморозити рахунки.

  У канадському Торонто День гідності також відзначили мітингом. Автівки, що проїжджали повз – підтримували активістів клаксонами.

  Два мітинги провели в Іспанії – у Гіссоні, де мешкають понад тисяча українців, і в Барселоні.

  У Римі акції на підтримку Майдану відбуваються щодня, щоразу – в новому місці. Напередодні небайдужі українці збиралися біля посольства України. Подібну акцію, з вимогами припинити насильство та відправити уряд у відставку виступили й українці сицилійського Кальярі.

  Велика українська діаспора Португалії також не лишилася осторонь. У маленькому містечку Аґеда зібралися лише кілька десятків людей, а от в Лісабоні їх набралося аж півтисячі. Наступну акцію португальські активісти запланували на 17 грудня під посольством Росії.

  Навіть до далекої Нової Зеландії докотилися українські пристрасті.

  Усе це – лише мала частина протестів та мирних акцій, які відгули по всьому світу. Українці, які мешкають за кордоном, висловлюють свою підтримку та сподіваються на позитивні зміни в країні.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У ЄС все ще готові допомагати Україні
  Наступний матеріал
  Лідери опозиції поспілкувались з Пшонкою [відео]
  Теги:
  Loading...