5.ua

Лідери опозиції поспілкувались з Пшонкою [відео]

  Про розслідування розгону Євромайдану 30-го листопада та побиття студентів звітуватиме у парламенті генеральний прокурор. Таке повідомили лідери опозиції після спілкування з Віктором Пшонкою. 

   

  Ходили до ГПУ з власної ініціативи, щоби з’ясувати два питання – як триває розслідування побиття студентів на Майдані Незалежності, а також заявити про фальсифікації та численні порушення на повторних виборах до Верховної Ради у п’яти проблемних округах. Щодо волевиявлення – у ГПУ відхрестилися, мовляв, це поза їхньою компетенцією. Щодо розгону Євромайдану – то лідери опозиції, за їхніми словами, наполягали, аби покарали і керівників, які давали наказ, і беркутівців, які били людей. Крім того, генпрокурора просили не затягувати розслідування справи.

  Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»: «Найбільша проблема – розрізнити, хто саме з беркутівців бив людей. У них немає розпізнавалдьних знаків, номерів на шоломах...»

  Арсеній Яценюк, лідер ВО «Батьківщина»: «Ми наполягали, щоб об’єктивно розслідувалась справа. Студентів затримали за кілька годин, а посадовців жодного не заарештували...»

  Своєю чергою в ГПУ підтвердили автентичність протоколів допитів про розгін протестувальників, які потрапили в інтернет. І повідомили – з’ясовують обставини, яким чином документи потрапили у всесвітню мережу.

  Маргарита Велькова, речник генпрокурора: «Сторонам давали документи для ознайомлення. Це десь, приблизно, 3 години. Хто саме – вони чи їхні адвокати – ми це будемо з’ясовувати, можливо будуть допитані додатково підозрювані...»

  Попередній матеріал
  Акції на підтримку Дня гідності пройшли по всьому світу [відео]
  Наступний матеріал
  На засіданні ПР Клюєва зустріли оплесками [відео]
  Теги:
  Loading...