Актори американського театру з Маямі прибули на Кубу з новою програмою

  Політика мистецтву не завада. Принаймні так вважають актори американського театру з Маямі. Вони приїхали з новою програмою - до кубинської столиці Гавани.
  Митці твердять: культурний обмін допоможе налагодити відносини між США та Кубою. Вони привезли на Острів Свободи  - постановку під назвою "Якщо ти збираєшся вдарити ножем". П`єса створена - за мотивами творів засновника театру абсурду Семюеля Беккета. Йдеться у ній про  дівчину-русалку, яка бореться з нафтовим бароном. Американський театр показав свою роботу - на театральному фестивалі у Гавані. Цьогоріч у ньому беруть участь майже півсотні місцевих колективів та три десятки приїжджих труп з усього світу.

  Карлос Кабальєро, актор: "Більше ніж соціалізм, капіталізм, таоїзм - нас турбує майбутнє планети. Ми несправедливо чинимо з єдиним місцем у всесвіті, де можемо жити, і саме про це розповідає наша п`єса".

  Івет Альфонсо, студентка: "З політичної точки зору приїзд американського театру на Кубу - дуже важливий. Це доводить, що якою б різною не була політика наших держав серед простих людей завжли буде єдність і порозуміння. З обох боків є бажання співпрацювати, робити щось разом".

  Попередній матеріал
  До саміту Великої двадцятки у Франції готуються правоохоронці і протестувальники
  Наступний матеріал
  Півмільйона українців за 20 років незалежності опинилися за кордоном у руках роботоргівців
  Теги: