Конгрес США
Конгрес США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Адміністрація Трампа провела секретний брифінг для Конгресу США щодо санкцій проти Росії

  Сенатор Бен Кардін підкреслив, що Вашингтон повинен бути готовим негайно посилити санкції, якщо будуть виявлені порушення закону CAATSA

  Цього понеділка, 29 січня, адміністрація президента Дональд Трампа провела для Конгресу США секретний брифінг щодо застосування санкцій проти Росії та їх ефективності. Про це повідомив член Комітету з питань закордонних справ сенатор Бен Кардін на своєму сайті.

  Він нагадав: "Санкційний закон (CAATSA) містить положення, яке передбачає застосування санкцій проти тих, хто "реалізує суттєві фінансові операції з російським оборонним і розвідувальним секторами, якщо вони (ці особи – 5.UA) не зможуть суттєво скоротити цю взаємодію".

  Тож, за словами Кардіна, адміністрація США провела брифінг щодо дипломатичних зусиль у цьому напрямі для чиновників і законодавців.

  "І я вдячний адміністрації за взаємодію з Конгресом у цьому питанні. Не буду розкривати секретний характер цієї дискусії, але скажу, що я серйозно зосередив свою увагу на цих санкціях і продовжуватиму суворо стежити, щоб бути впевненим, що здатність російської влади проводити цю торгівлю істотно ускладнена", – наголосив впливовий законодавець.

  Сенатор наголосив, що США мають бути готові негайно застосувати санкції, якщо будуть виявлені порушення закону CAATSA. "Адміністрації не варто розслаблятися, тож я очікую частих і регулярних обговорень з цього питання", – підсумував Кардін.

  Раніше Держдепартамент доповів Конгресу США, що санкції проти Росії вже завдали їй мільярдних втрат. І тому впровадження нових персональних обмежень поки не є необхідним.

  Попередній матеріал
  Ціна нафти Brent опустилася нижче $69 за барель
  Наступний матеріал
  Волкер: Росія вже не виключає розгортання миротворчої місії по всій території на Донбасі
  Loading...