Санкції
Санкції gogetnews.info

Порушення договору: під санкції США потрапили ще дві компанії російського ВПК

Мінторг США вбачає факти порушення Росією Договору про ліквідацію ракет малої і середньої дальності

Міністерство торгівлі США запровадило нові ліцензійні та експортні обмеження проти двох компаній російського військово-промислового комплексу. Йдеться про конструкторське бюро "Новатор" і науково-виробничий центр "Титан-Баррикады", передає "Радіо Свобода".

Відповідно до повідомлення американського відомства від 19 грудня, ці підприємства беруть участь у виготовленні крилатих ракет, які заборонені Договором про контроль над озброєннями, що був підписаний між СРСР та США у 1987 році ("Про ліквідацію ракет малої і середньої дальності").

"Ці компанії виробляють для міністерства оборони РФ комплекси крилатих ракет наземного базування із дальністю польотів, забороненою в рамках Договору про ракети середньої і малої дальності. Тому є достатньо підстав вважати, ґрунтуючись на конкретних і зрозумілих фактах, що вони були залучені до дій, що суперечать національній безпеці або зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів", – цитує видання повідомлення мінторгу США.

Рішення США вже розкритикували у російському МЗС, стверджуючи, що обвинувачення є "безпредметними". "Нам до санкцій не звикати. США захоплено займаються їх запровадженням проти нас майже чотири роки, а російська економіка і військова потужність тільки міцніють. Ілюзії деяких американських політиків, що нас можна залякати, лише видають їх повне незнання Росії і небезпечну недалекоглядність", – заявив заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков.

Дивіться також фотогалерею:

"Звільнити Сенцова": У Санкт-Петербурзі провели одиночні пікети проти репресій в Криму – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Експерт: Не треба дратувати Росію, щоб не зірвати обміну заручниками
Наступний матеріал
СММ ОБСЄ підтвердила вихід російських офіцерів зі складу СЦКК
Loading...