85 відомих російських діячів культури підтримали вторгнення Путіна до Криму

  85 відомих діячів культури та мистецтва написали спільне звернення, в якому вони підтримують політику президента РФ Володимира Путіна щодо України.

  Текст звернення та список підписантів розміщений на сайті міністерства культури Росії.

  "У дні, коли вирішується доля Криму і наших співвітчизників, діячі культури Росії не можуть бути байдужими спостерігачами з холодним серцем. Наша спільна історія і спільні корені, наша культура і її духовні витоки, наші фундаментальні цінності і мова об'єднали нас назавжди. Ми хочемо, щоб спільність наших народів і наших культур мала міцне майбутнє. Ось чому ми твердо заявляємо про підтримку позиції президента Російської Федерації щодо України та Криму", - говориться у листі.

  Серед 85 людей мистецтва, які підписали звернення, зокрема актори Олег Табаков, Геннадій Хазанов, Станіслав Говорухін, Михайло Боярський, Сергій Безруков, співак Олег Газманов, режисери Федір Бондарчук та Павло Лунгін та багато інших.

  Між тим, багато відомих росіян виступають проти війни в Україні. Так, незгоду з діями Путіна висловили музиканти Андрій Макаревич, Борис Гребенщиков, Юрій Шевчук, Земфіра, письменник Віктор Шендерович, а також ряд громадських діячів.

  В Москві та інших російських містах проходять акції проти війни та на підтримку України, однак поліція їх присікає та затримує учасників мітингів.

  Попередній матеріал
  Двох "дніпропетровських терористів" повністю виправдали
  Наступний матеріал
  Міненерго: "Газпром" продовжує постачати газ Україні
  Теги:
  Loading...