Twitter / Julian Röpcke

700 тисяч людей у Сирії досі живуть у блокаді

  Гуманітарні організації ООН напередодні економічного форуму в Давосі закликали забезпечити їм доступ до заблокованих районів Сирії

  Глави гуманітарних організацій ООН закликали надати їхнім представникам необмежений доступ до цивільних у Сирії, які потребують гуманітарної допомоги. Попри перемир'я у країні, сотні тисяч людей досі залишаються відрізаними від постачання продовольства та медикаментів. Про це в понеділок, 16 січня, заявили в Давосі верховний комісар Організації Об'єднаних Націй у справах біженців Філіппо Гранді, заступник генсека ООН з гуманітарних питань Стівен О'Браєн, а також керівники Всесвітньої продовольчої програми, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньої організації охорони здоров'я, передає DW.

  Напередодні Всесвітнього економічного форуму у Давосі, який відбудеться 17-20 січня, керівники гуманітарних організацій ООН наголосили, що майже 5 мільйонів людей в Сирії живуть у небезпеці або у регіонах, доступ до яких заблокований. За їхньою інформацією, у блокаді живуть близько 700 тисяч сирійців, серед яких 300 тисяч дітей. Доступ до них блокують представники влади Сирії, армія, повстанці або терористичні угруповання.

  На 23 січня запланований початок ініційованих Туреччиною та Росією переговорів між опозицією та урядом Сирії в столиці Казахстану Астані. 16 січня сирійські повстанці оголосили, що братимуть участь у переговорах.

  Попередній матеріал
  Порошенко, Меркель та Олланд обговорили питання українських заручників у Росії
  Наступний матеріал
  Політичний експерт: Просто так Росія не поверне Україні Донбас, Путін буде вимагати виконання своїх умов

  Сирійські повстанці заявили про припинення "діалогу" через нові атаки в районі Дамаска та Алеппо

  Евакуація Алеппо: госпіталізовано вже понад 300 постраждалих сирійців – ЗМІ