30-ті роковини загибелі Джона Леннона [репортаж, відео]

  Тридцять років без Джона Леннона. Сьогодні скорботна дата для шанувальників "Бітлз". Доля подарувала Леннону ранню славу, яка виявилася тривалішою за життя легендарного музиканта. Його застрелив психічно неврівноважений фанат, який вважав, що вбивши Леннона він стане таким самим популярним, як і всесвітньовідомий музикант.

  Життя Леннона перервалося тридцять років тому на цьому місці - біля його будинку. Лімузин із Джоном і його дружиною Йоко зупинився на узбіччі. Леннон вийшов першим і не встиг зробити кількох кроків, як у нього влучили чотири кулі. Шансів вижити у музиканта - не було. На трагічному місці - завжди велелюдно. Шанувальники Леннона несуть квіти і фотографуються. А в Нью-Йоркському центральному парку - саме навпроти  будинку, де жив музикант, розташований парк "Суничні галявини", про які він співав, і з якими залишився назавжди. Тут розвіяний прах Джона Леннона. І саме  сюди - до меморіалу "Імейджін" щороку приїздять ушанувати пам`ять співака фани "Бітлз".

  Карлос, турист із Бразилії: "Музика Леннона - це щось святе. Вона не застаріє ніколи. Я ще не народився, коли "Бітлз" знав увесь світ. Але їхня музика дуже мені подобається. Вона поза часом".

  Норма, туристка з Великої Британії: ""Бітлз" змінили культуру Великої Британії і підкорили увесь світ. Їх називали не інакше, як "класні хлопці". Вони несли позитив".

  Марк Девід Чапмен - божевільний фанат, який застрелив Леннона, дотепер сидить за ґратами. Його засудили до довічного ув`язнення. Цьогоріч він уже шість разів просив про дострокове звільнення, але отримав відмову. 

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  "Wikileaks" оприлюднив нову партію компромату
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Шахтар" вперше в історії може потрапити до "плей-офф" ЛЧ
  Теги: