17 людей травмувалися внаслідок зіткнення двох пасажирських потягів у Швейцарії

  Сімнадцятеро людей травмувалися внаслідок зіткнення двох пасажирських потягів у Швейцарії. Дев`ятьох з них доправили до шпиталів. Медики повідомили: тяжко поранених -немає.

  Інцидент стався поблизу кордону з Німеччиною у годину пік. Обидва потяги - були переповнені. Причини зіткнення - з`ясовують фахівці. Натепер відомо, що внаслідок аварії один з поїздів зійшов з рейок. На місце події негайно прибули понад дві сотні рятувальників. За дві години - вони евакуювали усіх пасажирів. Нагадуємо, залізничні аварії у Швейцарії трапляються нечасто. Останній серйозний інцидент зафіксували три роки тому. Тоді зійшов з рейок пасажирський експрес, загинула одна людина, понад сорок - травмувалися.

  Вальтер Кобельт, голова слідчої комісії: "Насамперед нам необхідно зібрати дані про обставини аварії - перевірити технічний стан поїздів, показники сигнального обладнання. Очевидно, аварія сталася через технічну несправність. Також слід перевірити стан залізничного полотна".

  Сюзанн Нюком, пасажирка: "Зненацька весь потяг почав хитатися і тремтіти, тоді ми побачити, що він зійшов з рейок. Лише пізніше з`ясувалося, що це сталося через зіткнення з іншим потягом".

  Попередній матеріал
  Перші всенародні прямі вибори президента стартують у Чехії
  Наступний матеріал
  Щороку у світі викидають половину приготованої чи вирощеної їжі [відео]
  Теги:
  Loading...