Вакцина
Вакцина Shutterstock

100 млн жителів Євросоюзу отримали дві дози вакцини від COVID-19

  Читайте по-русски
  У ВООЗ закликають не поспішати з повним знаттям карантинних обмежень

  Вже 100 мільйонів мешканців Євросоюзу повністю вакциновані від коронавірусу. Тобто отримали дві дози вакцини. Це приблизно одна п'ята населення. Половина ж мешканців ЄС – прищеплені першою дозою. Про це заявила голова Єврокомісії, Урсула фон дер Ляєн.

  Вона зазначила, що такого показника вдалося досягти, не зупиняючи експорту вакцин за кордон. Вже з 1 липня відмітка про повну вакцинацію стоятиме в цифровому ковідному сертифікаті ЄС. А це дозволить пересуватися країнами Євросоюзу без додаткових тестів чи ізоляції на карантині. Але у ВООЗ закликають не легковажити. І не поспішати із повним зняттям карантинних обмежень.

  "Новий дельта-штам коронавірусу, який викликає занепокоєння, може стрімко поширюватися й опиратися імунному захисту. Цей штам поширюється в європейському регіоні. А чимало людей із вразливих верств населення, віком понад 60 років – досі не захищені. Ми вже були в такій ситуації. Минулого літа випадки коронавірусу зростали у молоді, а тоді передавалися старшим. І це призводило до нових спалахів, локдаунів, смертей – вже восени і взимку 2020 року. Не повторюймо знову цих помилок", – наголосив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге.

  Нагадаємо, сертифікат про отримання двох доз вакцини від COVID-19 громадяни України зможуть одержати або в пункті вакцинації (у паперовому вигляді), або через застосунок "Дія" (в електронному вигляді).

  Попередній матеріал
  На Броварському проспекті в Києві сталася аварія: є потерпілі
  Наступний матеріал
  На курортах Херсонщини відкривають пункти вакцинації від COVID-19 для всіх охочих
  Loading...

  Євросоюз починає вакцинувати підлітків препаратом Pfizer

  7 країн Євросоюзу вже почали видавати паспорти вакцинації від COVID-19 – подробиці

  Євросоюз відкриває кордони для вакцинованих туристів

  Через зрив поставок Євросоюз відмовиться від вакцини AstraZeneca

  Чверть дорослого населення Європейського Союзу вже вакцинована

  ЄС офіційно судиться з AstraZeneca через вакцину від COVID-19 – яка причина