Шевченківський суд
Шевченківський суд tsn.ua

Звинувачуваному в убивстві волонтеру Бутку продовжили арешт на 60 діб

  Читайте по-русски
  За словами цивільної дружини музиканта, на суд його привезли з опіками обох ніг

  Шевченківський районний суд Києва на 60 діб подовжив арешт звинувачуваному в убивстві дівчини в Голосіївському лісі столиці музиканту та волонтеру Сергію Бутку. Про це у Facebook повідомила його цивільна дружина Олеся Рой.

  "Не сталося дива – арешт Сергій Бутко продовжили ще на 2 місяці, до 11 березня. Суд не взяв до уваги, що йому потрібне нормальне лікування – глибокі опіки обох ніг, на суд привозять обмотаним скотчем поверх бинтів, взуття поверх бинтів не налазить, ледве ступає (вражені саме ступні)", – написала вона.

  За словами Рой, у справі Бутка за два місяці не знайшли речових доказів і не провели експертизи – на їх проведення дали ще три місяці.

  Також цивільна дружина волонтера додала, що наразі справа ґрунтується на словах одного свідка.

  "Готуємо апеляцію – на минулу 2 місяці не приходив прокурор, звісно, із суперповажних причин, які, правда, не назвав", – написала Рой.

  Раніше вона заявила, що Бутка катували у відділку, де він і дістав опіки ніг.

  Нагадаємо, 10 грудня Київський апеляційний суд вдруге відклав апеляцію у справі Сергія Бутка, бо з суду першої інстанції досі не доставили матеріали справи.

  На початку війни Сергій Бутко разом із Лесею Рой їздив на передову з концертами. Затримали волонтера в середині листопада за підозрою в умисному вбивстві жінки в Голосіївському лісі. У поліції мотивом убивства назвали бажання заволодіти квартирою потерпілої та її сестри.

  Попередній матеріал
  Міністерство економіки прогнозує падіння ВВП на 3%
  Наступний матеріал
  США запровадили санкції проти Дубінського через втручання у вибори – подробиці
  Loading...