Звільненого луганського ведмедя відправили на реабілітацію на Закарпаття

  Луганського ведмедя Потапа, який став жертвою знущань власника, відправили до реабілітаційного центру на Закарпатті. Супроводжують його ветеринари та представники міжнародної організації "Чотири лапи".

  Після огляду ведмедя фахівці заявили - тварина перебуває у вкрай тяжкому стані. На час подорожі йому вкололи снодійне. У закарпатському медцентрі Потап перебуватиме на 30-денному карантині, згодом його випустять у відкритий вольєр. Ведмідь жив на території громадської організації "Барс" у Луганську. Про знущання над твариною заявили місцеві журналісти. Власнику Потапа за жорстоке ставлення до ведмедя суд призначив штраф - 85 гривень та конфіскацію тварини.

  Димитр Іванов, представник міжнародної організації "Чотири лапи": "Агресія пов’язана із ув’язненням у такій клітці. Навіть побиті тварини не настільки жорстокі, як замкнений ведмідь. Ведмеді дуже розумні. Вони не стануть другом, як собака, утім, якщо ви маєте солодощі, вони з вами потоваришують".

  Михайло Маслий, ветлікар Національного природного парку "Синевир": "За цей 30-денний період ми проводимо профілактичні обробки, берем кров, а потім починається процес адаптації. З маленького вольєру він виходитиме гуляти. Тобто, будемо привчати до напіввільних умов утримання".

  Попередній матеріал
  Новий страйк в аеропорту Франкфурта - скасовано 140 рейсів
  Наступний матеріал
  УЄФА: завищені ціни у готелях псують імідж України
  Теги: