5.ua

Зведений загін вінницької міліції повернувся із зони АТО без втрат

  Вінницькі правоохоронці повернулися із зони проведення Антитерористичної операції. Вони більше місяця несли службу на Донбасі.


  Автобуси з правоохоронцями зустріли родини бійців та міліцейське керівництво. Дорослі – з короваєм, малюки – з плакатами та повітряними кульками. Запросили і військових музик.

  Понад місяць вінницький зведений загін правоохоронців і бійці спецбатальйону "Вінниця" несли службу на Донбасі. Про її особливості розповідають не дуже охоче: "Ми знаходилися в полі, жили, як всі люди, як всі воїни, як міліція. Задачі, які були поставлені державою і командуванням – ті ми виконували і виконуємо з достоїнством", – небагатослівно розповів заступник командира роти Олег Старжинський.

  Вінницькі силовики повернулися без втрат. Єдиний поранений – на лікуванні в Естонії. Керівники міліції за гідну службу вручили подяки батькам бійців.

  "Жодних нарікань не надходило. Вони з честю виконали свій обов’язок, залишились вірними присязі, службовому обов’язку" – заявив головний міліціонер області Ігор Моренець.

  4 дні правоохоронці відпочинуть, а після стануть до виконання своїх обов’язків на Вінниччині. За потреби зведений загін знову відправлять на Донбас.

  Попередній матеріал
  Інтенсивність боїв на Донбасі знову зростає - хроніка дня
  Наступний матеріал
  Ідентифікація невпізнаних тіл загиблих у зоні АТО буде проводитися за рахунок держави
  Теги:
  Loading...