Зубко: Уряд закликає людей звертатись за субсидіями

Необхідно вести облік тих послуг, які споживаються, та впроваджувати заходи енергоефективності як робить Європа, зазначив Зубко

Уряд закликає людей звертатись за субсидіями як і в минулому році, якщо вони бачать, що їм це необхідно. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

"Я завжди кажу, якщо для людини є вартість непідйомна (йдеться про тарифи на газ – 5.ua), людина звертається за субсидією. І коли мені покажете людину, яка має право, яка скористалася субсидією в 2014 році, в 2015 році, в 2016 році, покажіть мені людину, яка має право на субсидію і яка заплатила більше за рахунок підняття таких цін... Сьогодні абсолютно так, як і було в минулому році. Абсолютно так само ми закликаємо людей звернутися за такою субсидією, якщо вони бачать, що їм це потрібно", – зазначив він.

Як зауважив Зубко, необхідно захистити й тих людей, які можуть оплачувати відповідні тарифи, адже все одно це є додатковим фінансовим навантаженням.

"Я хотів би казати про тих людей, які можуть платити, і на сьогодні на них також є навантаження. Непотрібно казати, що якщо людина може заплатити, то для неї нічого не змінилося. Так, вона буде платити більше. Тому ми пропонуємо зовсім інший хід – саме захистити цих людей, які можуть платити. Ми кажемо про те, що, будь ласка, давайте разом, ми як держава, через теплокредити, через фонд енергоефективності будемо впроваджувати прості речі, через які пройшла вся Європа. Це облік тих послуг, які ми споживаємо, це заходи енергоефективності", – пояснив віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Нагадаємо, Гройсман анонсував запровадження електронного оформлення субсидій.

Попередній матеріал
У центрі Вроцлава прогримів вибух
Наступний матеріал
Україна не делегуватиме право провести "Євробачення-2017" – Зубко

Геннадій Зубко: Субсидія дасть змогу не платити більше – навіть після зростання ціни на газ

Україна на субсидії громадянам витратить утричі менше, ніж на покриття дефіциту "Нафтогазу" – депутат

Віце-прем'єр розповів про середній розмір субсидій в Україні

Бюджетом передбачено повне покриття всіх субсидій на газ – Ковалів

Субсидія на наступний опалювальний період буде продовжена автоматично – Розенко

5 канал - трансляція наживо