5 канал

Бюджетом передбачено повне покриття всіх субсидій на газ – Ковалів

Програма субсидій становитиме 40 млрд грн

Уряд очікує, що кількість субсидіантів у зв'язку із тарифами на газ збільшиться на 1,5 млн. Як заявила в ефірі "5 каналу" перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, гроші в бюджеті для таких домогосподарств передбачені.

"Бюджетом передбачено повне покриття всіх субсидій, необхідних для фінансування всіх домогосподарств, які будуть, власне, потребувати соціального захисту", – розповіла вона.

Зі слів заступниці міністра, загалом програма субсидій складатиме 40 млрд грн: "35 млрд, плюс ми очікуємо додаткових 5 млрд". 

Нагадаємо, сьогодні Володимир Гройсман анонсував зниження ціни на газ. Вартість блакитного палива зменшиться до 6879 грн за тисячу кубометрів, але ціна за його споживання стане однаковою. 

Досі для домогосподарств діяли два різні тарифи - в опалювальний і літній сезони. Згідно з ними, взимку за використання 200 кубометрів газу за попередньою ціною сім’я сплачувала 720 грн, улітку - 1438 грн. За рік витрати на блакитне паливо становили 12 тисяч 228 гривень.

Нині за таку ж кількість газу потрібно буде заплатити за місяць – 1376 гривень, а в рік  - 16 тисяч 510 гривень. Із новими тарифом за використання 200 кубометрів газу в місяць населення сплачуватиме на 4 тисячі 282 гривні в рік більше, аніж за теперішніми цінами. Водночас, запевняють урядовці, компенсувати різницю мають підвищення соціальних стандартів та скасування податку на пенсії, а також субсидії на комірне.

Попередній матеріал
На Харківщині знайшли нафту
Наступний матеріал
Теракт у Туреччині: смертниця підірвала себе біля мечеті
Теги:
Loading...

Різниця в ціні на газ сприяла розвитку корупції – представник Мінекономрозвитку

Все про ціну на газ для України: підсумки 2-го засідання нового Кабміну

Кубів назвав ціну імпортного газу для України

Коболєв розповів, хто інвестуватиме у видобуток українського газу

Україна має збільшити видобуток власного газу – прем’єр

5 канал - трансляція наживо