5 канал

Зубко: 27 міст отримали самостійність у контролі ДАБІ

  Ще 7 обласних міст не подали заявки на передачу повноважень у контролі ДАБІ

  Про це сьогодні, 4 серпня, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час прес-конференції в Києві.

  "Сьогодні ми передаємо повноваження, що стосуються Державної архітектурно-будівельної інспекції, і 27 міст уже отримали самостійність у цьому контролі. Проте, я з 1 серпня обіцяв назвати ті 7 обласних міст, які сьогодні зволікають з взяттям на себе відповідальності", – зазначив Зубко.

  "З того часу, коли місто Луцьк, одним із перших, взяло у грудні 2015 року повноваження на себе, ми бачимо яким чином зростають кількість інвестицій в будівництво, на 20%, ми бачимо, яким чином зменшується кількість відмов у реєстрації декларації", – сказав він.

  "Сьогодні Рівне, Вінниця, Запоріжжя, Сєвєродонецьк, Полтава, Хмельницький і Чернігів – це обласні центри, які не подали заявки на передачу таких повноважень", – додав міністр.

  Нагадаємо, у червні Геннадій Зубко заявив, що реформа децентралізації дає можливість практично 172 громадам мати свій свій бюджет.

  Попередній матеріал
  Євробачення-2017: Кабмін виділить на проведення конкурсу €15 млн
  Наступний матеріал
  ДПСУ: Проект "Стіна" – це кілька ліній "розумних" інженерних споруд
  Теги:
  Loading...

  Міністр інфраструктури: Чи покращить стан українських доріг децентралізація "Укравтодору"

  Зубко про децентралізацію: Руйнація радянської системи управління дає змогу громадам мати прямі бюджетні відносини