5 канал

Зразки озброєння та амбітні плани: як Президент відвідав "Львівський бронетанковий"

14 липня Президент проінспектував роботу "Львівського бронетанкового заводу"

У п'ятницю, 14 липня, під час робочої поїздки на Львівщину, Президент України Петро Порошенко прокоментував ситуацію щодо керівництва "Львівського бронетанкового заводу". 

"Як верховний головнокомандувач, як Президент України, я нікому не дозволю обкрадати армію. І нікому не дозволю гріти руки на Збройних силах. Український народ віддає останнє, і красти на цьому не дозволено нікому", - наголосив Порошенко.

Зауважимо, що 14 липня працівники НАБУ затримали керівника та заступника керівника заводу. За даними правоохоронців, на підприємстві розробили злочинну схему, згідно якої замість нових двигунів, на танки встановлювали такі, що вже були у використанні. Збитки державі у цій справі оцінюють у 30 мільйонів гривень.

Наразі "Укроборонпром" відсторонив Романа Тимківа – чинного керівника "Львського бронетанкового заводу" на час ведення слідства. Зауважимо, що Тимків став очільником підприємства 2015 року після того, як силовики запідозрили його попередника у зловживанні службовим положенням і розкраданні грошей. Колишній керівник заводу згідно рішення суду отримав 5 років умовно.

Також під час візиту на Львівщину, Президенту показали унікальний пожежний танк, модернізовані зразки військової техніки та цех, в якому ремонтують техніку для АТО.

Як відзначив глава держави під час інспекції "Львівського бронетанкового заводу", на модернізацію бойової техніки виділено 1 мільярд гривень. 

"За моїм дорученням 72 модернізовані танки Т-72 цього року мають надійти до лав Збройних Сил. Ми закупаємо новітні, зроблені у Львові евакуаційні машини БРЕМ. Ми зараз побачили новітню пожежну машину на базі Т-72", - відзначив Президент.

Більше про візит Глави держави на "Львівський бронетанковий" - у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як виглядає перший український пожежний танк – фотогалерея

Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк
Пожежний танк
/
Пожежний танк

Попередній матеріал
Порошенко: "Нікому не дозволю гріти руки на Збройних силах"
Наступний матеріал
Порошенко оголосив про відсторонення 25 керівників держпідприємств
Loading...