Знаменитий український автогонщик загинув під час тренувань в ОАЕ [відео]

  Трагедія у пустелі. Знаменитий український автогонщик Вадим Нестерчук загинув під час тренувань в Об’єднаних Арабських Еміратах. Спортсмен намагався пішки добратися до траси, коли його машина загрузла в пісках. Але в результаті теплового удару і зневоднення помер. 42-річний Вадим Нестерчук - був засновником і пілотом команди Сикст-Юкрейн, яка виступала на Дакарі та інших раллі-рейдах.

  Вадим Нестерчук, автогонщик: "Думаю зараз має бути простіше.... чи складніше?"

   Легких шляхів Вадим Нестерчук ніколи не шукав - розповідають його колеги. Найчастіше обирав саме важкі та небезпечні траси для тренувань.

   Сергій Сілін, прес-секретар СІКСТ: "Один з його девізів, який він завжди проголошував - це для нас чим важче - тим краще. Навіть спеціально Вадим неодноразово закопував, щоб вибратися з таких ситуацій - тому що це теж один з елементів тренування".

   Вадим Нестерчук, автогонщик: "Ха - ха - ха".

  Ось так руками і ногами Вадим Нестерчук зазвичай звільняв машину з піщаного полону. Робив це за п’ятдесяти градусної спеки та рідко звертався по допомогу.

  Вадим Нестерчук, автогонщик: "Вот это оно ж как раз в упор стоит".

   Це пустеля Руб-Аль-Халі- найспекотніше місце на Землі. Саме тут Вадим полюбляв готуватись до змагань. І саме тут він востаннє застряг, коли готувався до ралі "Шовковий шлях".

   Сергій Сілін, прес-секретар СІКСТ: Завжди Вадим пишався 4-м місцем на ралі "Шовковий шлях". А в цьому році  він сказав що спробує виграти "Шовковий шлях".

   У понеділок разом із місцевим помічником Вадим вирушив у пустелю. Машина застрягла у піску, а потім відмовила й електроніка.

   Сергій Сілін, прес-секретар СІКСТ: "Вадим прийняв рішення йти до найближчої траси для того щоб якомога швидше евакуюватись. Але до того, як він пішов він свого напарника залишив у автомобілі відправив джпс координати де знаходиться автомобіль, ну і сам коли дійшов до траси відправив свої координати".

   Проте врятувати спортсмена не вдалося. Його знайшли біля дороги вже непритомним. За попередніми даними через тепловий удар та зневоднення. Помічника, який залишився в машині, ледь відкачали. Місцева поліція розпочала розслідування.

   Вадим Нестерчук брав участь у ралі-марафонах Дакар, "Шовковий шлях", Абу-Дабі Дезерт Челендж. Він входив до тридцятки найкращих спортсменів світу. Майже всі свої гонки фінансував із власного бізнесу - з прокату автомобілів. І не шкодував про це.

   Сергій Сілін, прес-секретар СІКСТ: "Він намагався і сам виступити і представити нашу країну у будь якій міжнародній гонці".

   Вадим Нестерчук, автогонщик: "Добре ми поїхали. Я не знаю чи вам сподобалось чи ні, але те що ви це запам’ятаєте - це стовідсотково".

   Азад Сафаров, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Синоптики прогнозують у Києві спеку на тиждень
  Наступний матеріал
  Співробітник СБУ був тверезим під час смертельного ДТП у Києві
  Теги: