Співробітник СБУ був тверезим під час смертельного ДТП у Києві

  Співробітник СБУ, учасник резонансної аварії, що сталася 22-го червня за попередніми даними був тверезий, - заявляє прокурор центрального регіону Юрій Війтєв. Принаймні у довідці про експертизу, яку СБУшник отримав у лікарні, зазначено, що алкоголю у його крові не знайшли. Втім, слідчі вирішили провести власне розслідування. Але офіцер СБУ відмовився добровільно надати зразки крові. Погодився лише після рішення суду - вже коли минуло більше доби з часу ДТП.

  Юрій Війтєв, прокурор Центрального регіону: "Враховуючи, що вже був дозвіл суду Римар в добровільному порядку надав зразки крові. Зараз проводиться експертиза крові і ми з`ясуємо містила алкоголь в крові водія автомобіля "Інфініті".

   Нагадаємо, 22 червня автомобіль "Інфініті" проїхав на червоне світло та спричинив ДТП за участі ще двох автомобілів та автобуса. В іномарці сиділи два капітани СБУ з відділу боротьби з корупцією та дві дівчини. Один з офіцерів та одна дівчина загинули. Капітан Римар зараз перебуває в лікарні швидкої допомоги, інша пасажирка у тяжкому стані та свідчень наразі не надала. Окрім них постраждали ще п`ятеро учасників аварії.

  Попередній матеріал
  Знаменитий український автогонщик загинув під час тренувань в ОАЕ [відео]
  Наступний матеріал
  Рада Європи схвалила можливість спільного прикордонного контролю з третіми країнами
  Теги: