5.ua

ЗМІ: В Харківській ОДА все ще перебувають сепаратисти

  У захопленій вчора, 6 квітня, будівлі Харківської облдержадміністрації забарикадувалися прихильники фдералізації, їх пікетують прихильники Євромайдану.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Безпосередньо перед входом в облдержадміністрацію знаходиться близько 200 антимайданівців, частина з них одягнуті в маски та шахтарські каски.

  У приміщенні ОДА також перебувають прихильники федералізації, вони виглядають з вікон на другому поверсі, однак оцінити їх кількість наразі неможливо.

  Сепаратисти у виставлений перед входом мегафон закликають харків`ян на 12.00 прийти на площу Свободи, щоб заслухати звіти депутатів облради.

  У цей час на площі Свободи навпроти будівлі облдержадміністрації зібралися близько 250 проукраїнських активістів. Учасники цього пікету тримають національні прапори, плакати з написами: “Путін геть”, “Харків був, є та буде Україною”, “Ми за Конституцію, сепаратизм не пройде”.

  Більша частина учасників пікету прикріпили до одягу жовто-блакитні стрічки.

  Євромайданівці вимагають від правоохоронців присікати сепаратистські дії. На будівлі облдержадміністрації встановили прапор із гербом Харкова та зняли встановлений вчора ввечері прапор Росії.

  Нагадаємо, 6 квітня увечері в Харкові сепаратисти захопили будівлю облдержадміністрації. Декілька сотень прихильників федералізації за 10 хвилин відтіснили до 200 міліціонерів з щитами, що охороняли вхід до ОДА.

  Сьогодні міністр внутрішніх справ України Аресен Аваков написав на своїй сторінці у Facebook, що будівлю Харківської облдержадміністрації повністю звільнено від сепаратистів.

  Попередній матеріал
  Росспоживнагляд заборонив ввезення в Росію молокопродуків ряду українських виробників
  Наступний матеріал
  У Страсбурзі починається сесія ПАРЄ, на якій обговорять санкції проти Росії
  Теги: