Змагання рибалок на Київщині [репортаж, відео]

  Позмагатися за титул найкращого рибалки на коропа з`їхалися 11-ть команд з України - у кожній по двоє учасників. За чорири дні спортсмени планують виловити від 2-х до 4-х тонн риби, утім в озері її не поменшає. Увесь улов випустять назад у воду.

  Встановити намети, розставити спорядження, дослідити дно - на все про все у спортсменів - дві години. Щоб облаштуватися до ладу, потрібно.

  Олег Мілоцький, рибалка: "Никуда не спешить, найти место, найти, где рыба ходит - два, три места, одно сделаить запасное и сосредоточенно, медленно, он уверенно одержать победу".

  Щоби здобути перемогу було легше, перед самим початком змагань ветерани риболовлі нагадують правилаь. Запевняють - судитимуть суворо - за міжнародними стандартами.

  Яків Двірний, віце-президент федерації риболовного спорту України: "Зараховується риба більше півтора кілограма. Ловля риби тільки на ростітєльну наживку, ніяких черв`яков. Риба обов`язково фіксірується і відпускається".

  Від участі в чемпіонаті не втрималися навіть самі організатори. Зізнаються - правила не найважливіше. Головне - не здаватися.

  Сергій Мамалат, організатор чемпіонату: "Ловить, ловить, ловить, ловить, стараться переловить всех остальных. Сдесь такая рыба, которую один не сможет поймать, вываживать рыбу там 8-10-12 килограмм  одновременно её заводить в подсак, поверьте, это очень сложно. Главное, чтоб она не сошла и не убежала от тебя".

  Для неодноразового чемпіона вивудити десятикілограмову рибу - не проблема. Його рекорд - короп завважки 23 кілограми. Секрет - у наживці. 

  Юрій Нікішин, рибалка: "Бойл домашнього виготовлення, секретний рецепт, не буду розказувати, але є тут трошки спецій, трошечки маленького секрету, трошечки дешо накапав як каже рибацька байка".

  Обходиться таке адреналінове задоволення недешево. За сто кілограмів наживки на 4 дні потрібно викласти 10 тисяч гривень. Утім результат, кажуть спортсмени, того вартий.

  Юрій Нікішин, рибалка: "Може, і час, і підготовка, і гроші багато, але саме головніше, коли стоїть оцей подпод, коли спрацьовує сигналізатор і коли в тебе тьокає серце".

  Тільки-но всі приготувалися, суддя оголошує старт.

  Сорок хвилин очікування і перший короп на гачку.

  Триватиме чемпіонат 4 дні. А трофейний кубок отримає команда, загальний улов якої виявиться найважчим. 

  Інна Неродик, Андрій Верстюк, 5 канал


  Попередній матеріал
  У Брюсселі експерти боротьби з тероризмом обговорили ситуацію з Брейвіком
  Наступний матеріал
  Кількість жертв теракту на острові Утойя у Норвегії досі залишається невідомою
  Теги: