Львівська школа 5.ua

Зі шпарин – у модерн: на Львівщині коштом США обладнали сільську школу

Раніше дітлахи мали ходити до вбиральні, що розташовувалася на вулиці

У селі Старичі на Львівщині місцеву школу відремонтували коштом уряду США. Як стало відомо, навчальний заклад розташований поблизу Яворівського полігону.

У Старичівській школі навчаються переважно діти військовослужбовців, частини яких розташовані поблизу Яворівського полігону. Майже рік тому цей навчальний заклад "прикрашали" обшарпаний фасад, вікна зі шпаринами та вбиральня на вулиці.

"Було трохи холодно, бо будівля не була опалена. Тепер тепло. У нас туалет був на вулиці, і було дуже холодно ходити", – згадує учениця Старичівської школи Олександра Мозола.

"Цю школу здали в експлуатацію у 1996 році. Її будували не зовсім ефективними темпами і матеріалів не вистачало", – каже вчитель школи Марія Карвацька.

Тепер же це оновлений та сучасний навчальний заклад. У школі встановили сучасні вікна, відремонтували санвузли та роздягальні спортзалу. 

"Пріоритет ми надали фасаду школи. Це не просто колір – це тепло, яке є в школі. На друге місце ми поставили сантехнічне обладнання, яке в нас перебувало в не дуже доброму стані. Майже катастрофічному", – розповідає про зміни директорка школи Наталія Косик.

Як зазначається, 300 тисяч доларів на ремонтні та будівельні роботи виділив американський уряд.

"Цей проект ремонту школи є свідченням нашої колективної підтримки тим сім'ям, які зробили великі жертви задля оборони своєї Батьківщини та захисту свободи", - каже посол США в Україні Марі Йованович.

Школа – не перший відновлений у Старичах об'єкт за кошти США. Раніше за допомогою американців відремонтували сільський дитячий садок.

Марта Роздільська, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
Повна заборона ядерної зброї: більшість членів ООН проголосували "за"
Наступний матеріал
Жахлива ДТП у столиці: легковик зіткнувся зі "швидкою", вона перекинулася
Теги:
Loading...

Канада виділила 8 млн доларів на реформування поліції в Україні

Японія виділила на розвиток Донбасу $13,64 млн

США виділили Україні $15 млн додаткової гуманітарної допомоги

Німеччина виділила 6 млрд євро на біженців