Позиції в Пікузах
Позиції в Пікузах 5 канал

Життя під прицілом снайпера: ворог почав вести "тиху війну" в Пікузах

На позиціях запанувала незвична "тиша", але надто активізувались ворожі снайпери

Поблизу окупованих бойовиками Пікузів (кол. Комінтернове) активізувалися ворожі снайпери. Про це розповідають українські армійці на позиціях, передає кореспондент "5 каналу".

За словами бійців, "тиха війна" – ще небезпечніша, ніж відкриті атаки. "Оця тиша трошки насторожує. Своєю такою поведінкою вони насторожують. Звісно, не до добра це, як то кажуть. Видно, щось замишляють", – переконані вояки.

На передовій поблизу окупованих бойовиками Пікузів удень панує незвична тиша.

"Бувають одиночні приходи мінометів 120-го калібру. Зазвичай працює стрілецька зброя – кулемети, "Утьос" і ДШК бувають, бойові машини виїжджають – БМП-1 працюють по наших позиціях. Буквально вчора ЗУшка працювала", – розповідає військовий "Академік".

Утім, морпіхи добре знають – затишшя оманливе. "Учора у нас був один 300-й. За попередніми даними, спрацював снайпер – поранення правої руки", – каже "Академік".

Життю пораненого морпіха нині ніщо не загрожує, але постійне життя під прицілом і надалі тримає бійців у цілодобовій напрузі. Військові кажуть, що активність снайперів не вщухає вже протягом кількох місяців.

"Вони стріляють, звідки хочуть: і з позицій, і з села, і з-за села, і ще далі. Наскільки в них достає мінометка…Мирні там одні плачуть, шкода їх. Оце дивився в youtube Комінтерново, то там двох людей мені стало шкода. Це дві бабки, які лежали в ліжку й казали: "Господи, хай закінчиться війна", – каже військовий "Базука".

Що відбувається на позиціях та до чого така удавана "тиша" – дивіться у сюжеті:

Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, Донецька область,"5 канал"

Попередній матеріал
"Картопля, архітектура та гостинність": що вразило учасників Євробачення в Україні
Наступний матеріал
Янукович був оголошений в міжнародний розшук за економічні злочини – адвокат
Loading...