Автограф-сесія
Автограф-сесія 5 канал

"Картопля, архітектура та гостинність": що вразило учасників Євробачення в Україні

3 квітня у столиці відбулась перша автограф-сесія учасників Євробачення – представників Грузії, Латвії та України

62-й пісенний конкурс Євробачення стартує менш як за тиждень. Учасники уже відпрацьовують свої номери у столичному Міжнародному виставковому центрі. Про це повідомляє "5 канал".

Сьогодні, 3 квітня, представники Грузії, Латвії та України зустрілися із фанами на автограф-сесії у столичному торговельному центрі "Gulliver". У заході взяли участь три гурти-учасники Євробачення-2017. Йдеться про гостей з Латвії – гурт Triana Park. За їхніми словами, за кілька днів у столиці вони встигли спробувати національних страв, відчути на собі українську гостинність та навіть сходити на шопінг. Усім побаченим гості задоволені.

Перша автограф-сесія виконавців Євробачення у столиці – фото

Автограф-сесія
/
Автограф-сесія
Автограф-сесія
/
Автограф-сесія
Автограф-сесія
/
Автограф-сесія
Автограф-сесія
/
Автограф-сесія
Автограф-сесія
/
Автограф-сесія
Автограф-сесія
/
Автограф-сесія

Ще один гурт-учасник автограф-сессії – це O.Torvald. Саме ця музична група представлятиме Україну на співочому конкурсі. Також у заході взяла участь представниця Грузії Тамара Гачечиладзе. Усі вони заявили, що конкуренція на цьогорічному Євробаченні буде відчутною. Які перші враження гостей столиці від України – дивіться у відео:

 

Зазначимо, що уже завтра відбудеться друга автограф-сесія, в якій візьмуть участь гурти, що представлятимуть Білорусь, Швейцарію, Сан-Марино, Австралію, Норвегію та Болгарію. О 18:00 почнеться їхнє спілкування з фанами та власне автограф-сесія. 

Попередній матеріал
Переливання крові та складні операції: як медики рятують життя бійцям АТО
Наступний матеріал
Життя під прицілом снайпера: ворог почав вести "тиху війну" в Пікузах
Loading...