5.ua

Житомирські чиновники облаштували дітям футбольне поле на каналізаційних люках [відео]

  Не встигли житомиряни потішитися новому дитячому спортивному об'єкту просто неба, як одразу радість їхня згасла. На майданчику дорослі побачити колодязі, накриті люками.

  Марина Красота: «Я тоже протів, щоб тих люків не було. Бо це – мало лі, дитина може впасти, всяке може бути. Я стою над нею, дивлюся, бо боюсь я над цими люками. Розказую, що не можна наступати».

  Галина Бабич: «Нада будо так укріпити, щоб діти не могли, бо трошки страшнувато. Розказую, но діти є діти. Ви знаєте, це треба слідком ходити, так як я ось ходжу. Куди дитина, туди і я».

  Активісти нарахували на майданчику у півтори тисячі квадратних метрів – 7 комунікаційних колодязів. Упевнені: це перетворює об'єкт розваг на об'єкт підвищеної небезпеки.

  Юрій Жуковський, громадський активіст: «Поле повинно бути рівним. Гравці грають деякі в бутсах – бутс, якщо попадає з гравію на іншу поверхню, це може викликати перелом і вивих. Тобто, це об'єкт підвищеної небезпеки. Тобто, такого не повинно бути на спортивних майданчиках».

  Натомість у міській раді заспокоюють: майданчик цілком безпечний, бо усі комунікаційні колодязі накриті пластиковими люками. Вони витримують велике навантаження. Водночас, запевняють чиновники, на території спортивного дозвілля немає жодного каналізаційного колектора.

  Алла Корж, начальник управління капітального будівництва: «Це означає, що він практично порожній, там нема води, нема небезпеки. Пониження їх і засипка несе в собі ще більший негатив, бо, по-перше, понижати треба на високу глибину – при аварійних ситуаціях їх не можна буде відкрити».

  Щоби міські чиновники на власному прикладі довели безпечність майданчика, активісти відправили їм офіційне запрошення пограти на цьому полі у футбол найближчої неділі. У мерії виклик не прийняли.

  Олександр Бочковський, заступник міського голови Житомира: «Я не думаю, що потрібно доводити таким чином. Ну, якщо я в футбол ніколи не грав, я займався боротьбою класичною, то що, мені запросити на татамі? Будь-ласка, я можу запросити на борцовський ковьор. Я думаю, що у міського голови є заняття набагато більше, хоча він у нас спортивний».

  Активісти ж ганятимуть м'яча і без чиновників. Після матчу на новому полі – перевірять на міцність люки на усіх дитячих та спортивних майданчиках міста. 

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомир, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У «врадіївській справі» зник речовий доказ, а потерпілу – шпиталізували
  Наступний матеріал
  Власник затриманого в Індії судна не надає допомоги затриманому екіпажу
  Теги: