@dpatrikarakos

Жителі Донбасу не підтримують сепаратистів та не довіряють силовикам - опитування

  Більшість жителів Донецьку не підтримують заклики сепаратистів та захоплення адміністративних будівель. Про це свідчать результати соціологічного опитування Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу за ініціативи Комітету патріотичних сил Донбасу, повідомляє місцеве видання "Остров".

  Захоплення адміністративних будівель в ході проросійських мітингів позитивно оцінюють лише 16 % опитаних. 77 % донеччан такі методи вважають неправильними і не мають під собою позитивних цілей. Крім того, 70 % респондентів не підтримує і установку російських прапорів на адміністративних будівлях в місті.

  Силовий розвиток подій не підтримують 85% жителів міста. А арешти сепаратистів підтримують 61% жителів Донецька, ще 19% вважають це правильної мірою, хоч на практиці не завжди адекватно реалізованої. З депортацією з України іноземних громадян, причетних до організації заворушень, згоден кожен другий дончанин - 49%.

  Крім того , за даними соціологів, донеччани в масі своїй відчувають себе незахищеними. 31 % опитаних заявив, що після події життя в місті стала "неспокійної", ще 20% оцінили її як "небезпечну", а 34% вважають, що життя в цілому стало важче і депресивне.

  Рівень довіри до силових структур катастрофічно низький. Найнизчий рівень мають суди і прокуратура: їм довіряє не більше 10% респондентів. Міліції довіряє лише 15%, і 13% - СБУ.

  Попередній матеріал
  Забудовний скандал: Міноборони і кияни не можуть поділити сквер
  Наступний матеріал
  Черновецький похизувався новим кабінетом але не зізнався, де працює
  Теги: