Жалоба у Новоград-Волинському районі на Житомирщині

  Жалоба у Новоград-Волинському районі на Житомирщині. Завтра одразу у п`яти селах ховатимуть заробітчан, які загинули в автокатастрофі у Підмосков`ї. Чоловіки віком від 19 до 55 років працювали у Росії на будівництві.

  Більшість - були єдиними годувальниками родин. Українці саме поверталися додому на новорічні свята. Траса була засніжена і слизька. Мікроавтобус із заробітчанами під час обгону виїхав на зустрічну смугу - і врізався у вантажівку. Загинули - восьмеро. Троє - травмувалися. Сім’ї, які втратили годувальників, отримають по 50 тисяч гривень матеріальної допомоги з держбюджету, постраждалі - по 25-ть.

  Сергій Лавренюк, голова РДА: "Всі загиблі з Новоград-Волинського р-ну. З п’ятьох сіл нашого р-ну. В основному це молоді хлопці. Половина з них неодружені. Недавно повернулися з армії. Тут не було роботи, поїхали працювати".

  Тамара Романюк, теща постраждалого: "Перший раз поїхав. Робив на почті, возив почту на машині. Цю тисячу получав. Вона тоже медсестра, тисячу получала. Двоє діток. Поїхав, думає: трохи підзароблю".

  Попередній матеріал
  Епідемія сказу в столиці може виявитись звичайною зачисткою перед Євро-2012
  Наступний матеріал
  Дисертація на чверть мільйона гривень
  Теги: