Андрій Липинський
Андрій Липинський 5 канал

Збитки у понад мільярд: із зали суду відпустили ще одного екс-податківця

Таке рішення суд ухвалив щодо екс-керівника Дніпропетровської податкової Андрія Липинського

Печерський суд продовжує обирати запобіжні заходи затриманим напередодні фіскалам. У четвер, 25 травня, із судової зали вийшов ще один фігурант масштабної антикорупційної справи – це Андрій Липинський.

У часи Клименка-Януковича він очолював Дніпропетровську міську податкову інспекцію. Військові прокурори стверджують, що через його оборудки держава зазнала збитків у понад 1 мільярд гривень, передає "5 канал".

Зазначимо, що прокурори вимагали для Липинського обрання запобіжного заходу у вигляді арешту, оскільки він може переховуватися або впливати на свідків у цій справі. А от сам фігурант провадження суддю запевнив, що він не планує робити ні перше, ні друге.

Відтак, суд ухвалив рішення відпустити Липинського під заставу в 1 мільйон гривень. Спілкуватися із журналістами підозрюваний відмовився, проте говорили його адвокати.

"Ми не змогли довести, у нас немає можливості, часу, і як бачите, ми не створювали обставин для затягування справи. Є докази, які спростовуються повністю, але для цього щонайменше потрібно поїхати у Дніпро, подати запит та їх отримати відповідь у відділі кадрів відповідного органу. Для цього потрібна щонайменше доба", – каже Адріан Гладун, адвокат підозрюваного.

"Буде повний текст судового рішення, в якому буде викладено повний зміст і мотиви, у зв'язку з чим слідчий суддя дійшов висновку про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді застави, після цього буде вирішене питання про внесення апеляційної скарги", – своєю чергою повідомив прокурор відділу військової прокуратури Вадим Савчак.

Сьогодні 25 травня, у Печерському райсуді мають визначити міру запобіжного заходу дев'ятьом екс-податківцям. Андрій Липинський був сьомим із них. 

Нагадаємо, 24 травня суд обрав п'ятьом фігурантам цієї гучної справи запобіжні заходи, не пов'язані з триманням під вартою. При цьому, в одному з випадків прокурори зазначили, що підозрюваному не дали електронного браслета, оскільки їх в Україні замала кількість. 

Сьогодні суд визначив долю ще трьох обвинувачених у корупції. Їм призначили арешт строком на два місяці або застави у кілька мільйонів гривень. 

Попередній матеріал
Безпекові питання та гучні заяви Трампа – включення з саміту НАТО у Брюсселі
Наступний матеріал
Провальний четвер: Чому Рада не підтримала низку законопроектів
Loading...