Збройний напад на міліціонерів у Донецьку

  Збройний напад на чотирьох міліціонерів стався у Донецьку, коли  28 річний зловмисник зчинив спротив затриманню правоохоронцями. Двоє силовиків у тяжкому стані. Інцидент стався напередодні ввечері.

   

  За інформацією УМВС, чоловік перебував у розшуку за розкрадання майна. П’ятеро міліціянтів без табельної зброї підійшли до автомобіля, в якій перебував підозрюваний. Злочинець відкрив вогонь по оперативникам - чотирьох поранив - двоє з них у реанімації. Зловмиснику вдалося втекти з місця пригоди. Правоохоронці розповсюдили його фотографію. За інформацію про його місцеперебування в міліції обіцяють винагороду.

  Олександр Борисенко, заступник головного лікаря Центральної міської клінічної лікарні №1 м. Донецька: «Состояние первого больного с повреждением печени тяжелое, большая кровопотеря. У второго менее тяжелое, но тоже отностится к тяжелым повреждениям, кровопотеря несколько меньше. В настоящее время больные находятся в реанимационном отделении».

  Олег Сюсяйло, прокурор Донецькоі області: «Під час затримання злочинець, не виходячи з автівки, відкрив вогонь з вогнепальної зброї по працівникам міліції на ураження. Особу зловмисника встановлено. Наразі виконуються дії, спрямовані на встановлення його місцезнаходження».

  Роман Романов, голова УМВС у Донецькій області: «Информации о том, что он владеет огнестрельным оружием, не было. Был принято такое решение, что пятеро человек будут задерживать. Ранее человек не судимый, не привлекался, и никто не мог предположить, что он окажет такое сопротивление в виде применения огнестрельного оружия».

  Попередній матеріал
  На Сумщині зіткнувся потяг із маршрутним автобусом: 12 людей загинули
  Наступний матеріал
  Вечірнє засідання ВР тривало 15 хвилин [відео]
  Теги:
  Loading...