Вечірнє засідання ВР тривало 15 хвилин [відео]

  Жодних законопроектів для розгляду у парламенті не узгодили голови фракцій. Про це заявив спікер Володимир Рибак, коли відкрив вечірнє засідання парламенту. Воно тривало менше 15 хвилин.

   

  Натомість Віталій Кличко заявив колегам: що зустрівся із Президентом і обговорив з ним варіанти повернення до Конституції 2004-го року. Утім Віктор Янукович, за словами лідера «УДАРу», відповів - реалізація таких змін може зайняти до півроку.

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Позиція Президента - що ухвалення Конституції може займати від місяців до півроку. Хочу ще раз нагадати, що в країні політична криза і півроку у нас немає часу чекати. Нам потрібно це питання вирішити. Нам потрібно повернутися до Конституції 2004-го року».

  Натомість комуністи вирішили знову порушити тему федералізації та ліквідації інституту Президента.

  Петро Симоненко, лідер фракції КПУ: «Зміни до закону про Конституції повинні бути законними. Головна складова Конституції - відміна посади Президента і федералізація України. Тобто територіальні громади повинні вирішувати мовні, культурно-релігійні, економічні й інші питання, як раз шляхом федералізації».

  Наступного разу рада має зібратися на засідання у середу, о 10 годині.

  Попередній матеріал
  Збройний напад на міліціонерів у Донецьку
  Наступний матеріал
  Лише одного підозрюваного в участі в масових заворушеннях у столиці відпустили під домашній арешт [відео]
  Теги:
  Loading...