5.ua

Завтра у Києві і всьому світі молитимуться за мир в Україні

  За мир та спокій в Україні молитимуться усі церкви та конфесії. Одночасно у єдиній молитві об’єднаються віряни у храмах й соборах світу.


  У такий спосіб десятки тисяч людей воліють силою віри об’єднати Україну. Зокрема, одночасний молебень відбуватиметься по всій Європі, у Сполучених Штатах та ще близько десяти регіонах України. Чотири зведені хори разом зі співачкою Русланою виконають фрагменти літургії та гімн України різними мовами. Завершать дійство читанням акафісту архистратигу Михайлу. У столиці молебень відбудеться 24-го травня у Михайлівському золотоверхому соборі з 12-ї до 13-ї години. Долучитися до спільної молитви зможуть усі охочі.

  Насельник монастиря архімандрит Лаврентій пояснив: "Буде відслужена панахида, заупокійне Богослужіння, за спокій усіх тих, що загинули під час братовбивчого протистояння в Україні. До участі в молитовному заході закликаємо усіх людей доброї волі, яким, без сумніву, небайдужа доля нашої держави, людей, які дбають і моляться про те, щоб в Україні запанували мир, злагода, спокій, і ми, нарешті, досягли благоденства, до якого Господь нас закликає і якого ми просимо Його в своїх молитвах".

  Попередній матеріал
  Будинок профспілок у Одесі офіційно визнано "речовим доказом" та взято під охорону
  Наступний матеріал
  ЦВК перенесла всі донецькі окружкоми до аеропорту
  Теги:
  Loading...