5.ua

Будинок профспілок у Одесі офіційно визнано "речовим доказом" та взято під охорону

  Слідчий, який веде розслідування по трагічним подіям 2 травня в Одесі, визнав речовим доказом будівлю профспілок на Куликовому полі.
  Про це 23 травня написав керівник одеської міліції Іван Катеринчук на своїй сторінці Facebook.

  Він також зазначив, що у зв’язку з таким процесуальним рішенням доступ до Будинку профспілок буде обмежено.

  "Враховуючи вищесказане та з метою запобігання настання наслідків, які можуть перешкодити кримінальному провадженню, а саме знищення речових доказів, слідчий клопотав про накладення арешту на адміністративну будівлю Будинку Профспілок в частині заборони його використання, за винятком його співробітників. 20 травня 2014 Приморським районним судом міста Одеси дане клопотання було задоволено", - повідомив Катеринчук.

  За думкою Катеринчука, одеська міліція має забезпечити охорону будівлі та прилеглої території, і це буде суворо виконано.

  "З метою забезпечення виконання рішення суду, зводяться захисні споруди для недопущення несанкціонованого доступу всередину будівлі. Міліцією організовано охорону зазначеної будівлі та патрулювання прилеглої території, а також встановлено контрольно-пропускний режим, метою якого є допуск до адміністративного приміщення виключно працівників профспілок", - підкреслив Катеринчук.
  Раніше повідомлялось, що під час пожежі в будівлі профспілок у Одесі майже всі люди загинули там за лічені секунди, а не задихнувшись від диму або від дії вогню. 
  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ прогнозує проблеми на 20% дільниць Донбасу
  Наступний матеріал
  Завтра у Києві і всьому світі молитимуться за мир в Україні