Пуск ракети
Пуск ракети РНБО

Завод "Артем" відливатиме корпуси для ракет РСЗВ: презентація унікального обладнання

Нова технологічна лінія підприємства здатна забезпечити весь спектр ракет для РСЗВ – починаючи від калібру 300 мм і менше

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов відвідав оборонне підприємство "Артем". Мета візиту – подивитися, як працює технологічна лінія з виготовлення корпусів для ракет РСЗВ.

Це новітня технологія, вона вперше з'явилася в Україні. Обладнання, яке можна було побачити в одному з цехів підприємства, було завезено з Туреччини. Унікальність в тому, що ця технологічна лінія робить корпуси ракет литими, а не зварюваними, як було ще за радянських часів.

Скільки обладнання коштувало – Турчинов та керівництво заводу наголосили, що це таємна інформація. Також не вдалося дізнатися, скільки Україною було замовлено в підприємства "Артем" таких корпусів для двигунів ракет – теж таємниця.

"В чому унікальність цього обладнання: одночасно корпус формується із зовнішньої та внутрішньої сторони. Причому робота відбувається з дуже міцними матеріалами, і за рахунок цього ми маємо більшу потужність ракетних двигунів, які працюватимуть у межах цих корпусів", – зазначив секретар РНБО.

За його словами, технологічна лінія здатна забезпечити фактично весь спектр ракет для РСЗВ, починаючи від калібру 300 мм і менше. У подальшому можливе розширення виробництва. Турчинов додав, що лише виробництво ракет для "Вільхи" (ракетний комплекс) завантажить лінію на роки вперед.

"Роботи виконані, корпуси двигунів виготовлені, підтверджені всі характеристики і обладнання зараз буде запущено на території "Артема". Найближчі тижні ми очікуємо команду, яка буде навчати фахівців і тоді покажемо вже готовий результат", – відзвітував голова заводу "Артем" Володимир Коробов.

Дивіться також фотогалерею:

"Бук", "ОСА" та С-300: Як на Херсонщині відбувалися масштабні військові навчання ракетників – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Саміт Східного партнерства у Брюсселі: Асоціація не дає перспективи членства Україні – журналіст
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО – відео
Loading...

Javelin чи "Стугна": порівняльний огляд протитанкових комплексів

Вибухи у Калинівці: офіцерові призначили штраф у неповні 2,5 тис. грн

Радіоактивна хмара над Європою: у Росії підтвердили викид радіації на ядерному комбінаті

Нема зарплати – є затори: у Миколаєві працівники заводу перекрили трасу

З французького космодрому запустили ракету Vega з українським двигуном - відео

Турчинов сказав, чи хоче йти у президенти