Засуджені Дніпропетровської колонії №89 голодування не оголошували

  Засуджені Дніпропетровської колонії номер 89 голодування не оголошували. На цьому наполягає виконувач обов’язків голови Державної пені-тенціарної служби Сергій Сидоренко. За його словами, повідомлення про відмову в`язнів тюрми від їжі було спланованою акцією. А засуджений, який намагався це зробити, отримає зауваження.

  Сергій Сидоренко, в.о. голови Державної пенітенціарної служби: "На данний час ніякого голодування немає у вісімдесят девятій установі і на то є письмове підтвердження засудженого, який цим процесом, будемо так казати, намагався керувати, тому що сьогодні не секрет, що в наших установах зявляються представники кримінального світу, які намагаються брати під свій контроль наші заклади, колонії, а шляхи досягнення цієї мети - різні".

  Нагадаємо, раніше у ЗМІ з`явилася інформація, що 11 березня майже 250т в`язнів Дніпропетровської колонії номер 89 відмовилися від їжі й оголосили страйк, десятьох засуджених побили працівники виправного закладу. За повідомленням правозахисників - понад дві сотні в`язнів колонії, хворих на туберкульоз, таки оголосили голодування. Вони нарікають на низьку температуру в камерах, відсутність вікон, а також на те, що недужих на сухоти в легкій формі - утримують в одному приміщенні з тяжкохворими. Це стало причиною смерті одного із засуджених наприкінці січня.

  Попередній матеріал
  Губернатор Київщини зустрівся із головами обласних організацій ветеранів
  Наступний матеріал
  СБУ влаштувала презентацію пристроїв для прихованої відеозйомки та аудіозапису [відео]
  Теги: