5.ua

Заступник Кличка про обвал Шулявського мосту: "Не будемо один одного прикривати"

За словами секретаря Київради Володимира Прокопіва, після обвалу Шулявського шляхопроводу відбувся європейський прецедент, оскільки після аварії два високопосадовці написали заяви на звільнення за власним бажанням

Заступник очільника Києва Володимир Прокопів у четвер, 9 березня, в ефірі "Час: Online" на сайті 5.UA прокоментував обвал Шулявського шляхопроводу. За словами Прокопіва, якою б хорошою не була влада, а те, що не ремонтувалося 25 років, неможливо відремонтувати за один рік.

"Шулявський міст якраз підвів риску під тим, що радянська інфраструктура доживає свої дні. Або ми зараз виправимо цю ситуацію і отримаємо інфраструктуру новітню та сучасну, або ми будемо мати такі випадки постійно. Такий випадок, якщо не вжити активних заходів, буде тільки початком. Ми це усвідомлюємо чітко, як депутатський корпус. Через це розвиток транспортної інфраструктури є для нас одним з найбільших пріоритетів, взагалі в політиці розвитку міста, на рівні з розвитком медицини. Це принципово важливо", – зазначив секретар Київради.

За словами Володимира Прокопіва, після обвалу Шулявського шляхопроводу відбувся європейський прецедент, оскільки після аварії профільний заступник міського голови та керівник "Київавтодору" написали заяви на звільнення за власним бажанням.

"Щодо ситуації безпосередньо з цим об'єктом. На мою думку відбувся досить європейський прецедент, коли профільний заступник міського голови та керівник "Київавтодору" написали заяви за власним бажанням у зв'язку з інцидентом, тому що це відноситься до зони їхньої відповідальності. За власним бажанням написані заяви лягли міському голові на стіл. Крім того, що люди, які взяли на себе політичну відповідальність, є ж люди, які безпосередньо відповідали за те, щоб такої ситуації не сталось. Тому створена робоча група моїм розпорядженням як секретаря Київської міської ради, і ця робоча група покликана знайти безпосередніх винуватців. Був на балансі в когось цей міст, були розпорядження слідкувати за ним, виділялися на це кошти. Яким чином таке відбулось, що ми маємо такий прецедент", – додав заступник очільника Києва.

Також Володимир Прокопів зазначив, що окрім того, що найвищі посадовці у зв'язку з обвалом Шулявського мосту подали у відставку, далі будуть встановлені й інші відповідальні за аварію особи.

"Ми встановимо усіх відповідальних осіб, жодним чином не будемо те, що завжди робили, – один одного прикривати. Найвищі посадовці в цій галузі вже подали у відставку. Безпосередніх відповідальних чекає покарання відповідно до висновків комісії", – сказав Прокопів.

Також секретар Київради додав, що за дорученням очільника Києва проходить перевірка більше 170 інфраструктурних об'єктів.

"Зараз нам міський голова дав доручення, безпосередньо зараз ведеться перевірка більше 170 інфраструктурних об'єктів. Більше того, вона вже проведена. Аварійних ділянок, на щастя, ми не маємо, але більшість об'єктів потребують негайного втручання, бо можуть стати аварійними. Через це робиться план- графік робіт по кожному з цих об'єктів. Він у вільному доступі буде. Люди повинні розуміти по всіх інфраструктурних об'єктах, який план, в які терміни вони будуть відремонтовані", – підсумував Володимир Прокопів.

Як повідомляв 5.UA, київський міський голова Віталій Кличко назвав причину обвалу мосту. Крім того, він заявив, що реконструкція шляхопроводу почнеться в 2017 році, планується завершити її за два роки. Кличко прийняв рішення звільнити із займаних посад заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом'янського району столиці Максима Шкуро.

Нагадаємо, в Києві надвечір 27 лютого обвалилася частина мосту Шулявського шляхопроводу. У результаті обвалу зачепило одну припарковану під мостом автівку – серед людей ніхто не постраждав.

Попередній матеріал
Покладання квітів до пам'ятника Шевченку в Криму пройшло під наглядом поліції
Наступний матеріал
ГПУ: Матеріали розслідування теракту у Волновасі будуть направлені до міжнародних судів як доказ агресії РФ
Теги:
Loading...

Влада Києва визначила три проекти реконструкції Шулявського шляхопроводу

Обвал Шулявського мосту: Кличко звільнив заступника та голову Солом'янського району столиці

У КМДА розробили схему об'їзду аварійного Шулявського шляхопроводу