Заступник голови АПУ став на захист голови Прикордонслужби

  Українські прикордонники надійно захищають вітчизняні кордони та заслуговують на подяку громадян – про це заявив виконувач обов'язків заступника голови адміністрації президента Андрій Сенченко. Так він прокоментував закиди учасників акції протесту у Києві, які вимагали відставки голови Держприкордонслужби Миколу Литвина.


  Андрій Сенченко переконує: більшість службовців прикордонних військ ведуть себе достойно і виконують поставлені завдання, тому не можна робити висновки із хибних дій окремих людей. Це нечесно по відношенню до тих людей, які виявляють героїзм – вважає т.в.о заступника голови адміністрації Президента.

  На додачу він ще й порадив молодим чоловікам, які влаштували флешмоб, йти захищати батьківщину – заявив Сенченко.

  Нагадаємо, сьогодні євромайданівці пікетували Прикордонслужбу – вимагали відставки Литвина. Вони висловили невдоволення роботою прикордонників – від моменту, коли через кордон повтікали головні особи держави разом зі своїми скарбами, і дотепер, коли в Україну проникають заїжджі сепаратисти. За усе це головний прикордонник Литвин, брат екс-спікера і нинішнього депутата, має бути покараний і має визнати, що він не справляється з покладеними обов'язками – вважають активісти.

  Попередній матеріал
  Турчинов пообіцяв не дати терористам зірвати вибори
  Наступний матеріал
  Нардепи саботують створення незалежної антикорупційної служби