5.ua

Нардепи саботують створення незалежної антикорупційної служби

  Антикорупційну службу при Кабінеті міністрів хоче створити Тетяна Чорновол, адже за створення незалежного від влади антикорупційного органу голосів депутатів за три місяці так і не назбирали.


  На думку урядового уповноваженого з питань боротьби з корупцією, така служба має координувати дії всіх органів, що протидіють хабарництву – доки Рада не проголосує за антикорупційний орган із незалежним фінансуванням та призначеннями.

  "Я вважала і до сих пір вважаю, що цей орган повинен бути якомога подалі від виконавчої структури влади. Бути незалежним. Але позаяк законопроект про створення незалежного органу не проголосований Верховною Радою, доводиться йти цим шляхом", – пояснила Тетяна Чорновол.

  На думку голови профільного комітету Верховної Ради Віктора Чумака, таке зможе зробити лише наступний парламент, оскільки більшість нинішніх депутатів не зацікавлені в ефективній боротьбі з корупційними схемами.

  "Є величезна група осіб, яка лобіює і буде лобіювати неприйняття цих законопроектів. Парламенту треба буде йти на дострокові вибори терміново тільки для того, щоб прийняти цей законопроект" заявив депутат.


  Попередній матеріал
  Заступник голови АПУ став на захист голови Прикордонслужби
  Наступний матеріал
  В Афганістані таліби викрали 27 поліцейських