Меджліс_ joinfo.ua

Засідання щодо заборони Меджлісу у Криму перенесли

  Засідання суду щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу перенесли на 15 квітня

  Засідання мало відбутися сьогодні, але тривало лише 10 хвилин і потому завершилося. Причина - клопотання представників Меджлісу. Вони попросили надати час, щоб вивчити матеріали, які надала так звана "прокуратура" півострова, повідомляє видання "Крим.Реалії".

  Йдеться про папери, які на думку тамтешніх прокурорів, підтверджують начебто "екстремістські заклики" голови Меджлісу Рефата Чубарова до порушення територіальної цілісності Російської Федерації.

  У залі суду не було ані представника державного комітету у справах міжнаціональних відносин півострова, ані так званого "прокурора" Криму Наталії Поклонської. Саме вона ініціювала процес щодо заборони Меджлісу. В українському МЗС висловили рішучий протест проти дій окупаційної влади.

  Як повідомляв 5.ua, Верховна Рада закликала міжнародну спільноту засудити заборону Меджлісу окупаційною владою Криму. Відповідне звернення Верховна Рада скерувала до Організації Об'єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи та світових лідерів.

  Попередній матеріал
  Пункт пропуску в Станиці Луганській закрито - Тука
  Наступний матеріал
  "Зареєструвати бізнес онлайн": Мін'юст відкрив сайт для електронної реєстрації підприємств
  Теги:
  Loading...

  В окупованому Криму триває суд щодо заборони Меджлісу

  ВР закликає міжнародну спільноту засудити заборону Меджлісу окупаційною владою Криму

  Меджліс планує відкрити представництва в Брюсселі та Вашингтоні - Чубаров