Меджліс_ joinfo.ua

В окупованому Криму триває суд щодо заборони Меджлісу

  У Криму на засіданні суду за позовом про заборону Меджлісу відмовили в залученні до процесу глави Сімферопольського регіонального меджлісу Леммара Юнусоваhttps://be.5.ua/themes/back/images/icons/active.png

  Чергове засідання за позовом прокуратури відбувається у т. зв. верховному суді окупованого Росією Криму, повідомляє "Крим.Реалії". Перед будівлею суду чатують пожежні машини, озброєні люди та півтора десятка поліцейських.

  Так звана прокурор Криму Наталія Поклонська на засіданні відсутня. У залі є представники Меджлісу. Керівники Меджлісу прогнозують, що, швидше за все, суд задовольнить вимоги прокуратури.

  Останнє засідання за цією справою відбулося 17 березня. В українському МЗС висловили рішучий протест через дії окупаційної влади щодо заборони Меджлісу.

  Як повідомляв 5.ua, Верховна Рада закликала міжнародну спільноту засудити заборону Меджлісу окупаційною владою Криму. Відповідне звернення Верховна Рада скерувала до Організації Об'єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи та світових лідерів. 

  Попередній матеріал
  У Брюсселі заявили, що результати референдуму у Нідерландах не вплинуть на угоду Україна-ЄС
  Наступний матеріал
  Під Києвом знову зібрали людей для пошуку зниклого львів'янина, який скористався BlaBlaCar
  Теги:
  Loading...

  ВР закликає міжнародну спільноту засудити заборону Меджлісу окупаційною владою Криму

  Меджліс планує відкрити представництва в Брюсселі та Вашингтоні - Чубаров

  Засідання так званого "Верховного суду Криму" щодо заборони Меджлісу перенесли