Солом'янський райсуд 5 канал

Засідання у справі голосування за "диктаторські закони" зірвано: прокурор – не заперечує

У справі проходять екс-нардепи Єфремов, Стоян та Гордієнко

На засідання до Солом'янського районного суду Києва не з'явилися фігуранти справи щодо голосування за так звані диктаторські закони. Це екс-нардепи Олександр Єфремов, Олександр Стоян та Сергій Гордієнко. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, засідання не відбулось, оскільки його було перенесено на 13 жовтня. Воно мало бути підготовчим, але все звелося до з'ясування причин неявки обвинувачених.

Так, за словами адвоката Єфремова, його не доправили до залу суду із СІЗО. Адвокат другого фігуранта, Сергія Гордієнка, надав чергову довідку від медиків, що його підзахисний перебуває на лікарняному. Як стверджують захисники Стояна, він нині теж лікується, перебуває у шпиталі.

"Документ, який підтверджує перебування на лікарняному мого підзахисного, продовжено. Та я вважаю, що на наступне засідання, він вже може прибути", - повідомив адвокат Сергія Гордієнка Олександр Готін.

Захисник Єфремова Олександр Мельников додає: "Ми розуміємо, що за відсутності усіх підозрюваних розгляд цієї справи наразі неможливий. Маємо це враховувати".

Натомість, адвокатка Стоянова Ірина Піх переконує, що "лікар каже, що в Олександра має бути постільний режим, принаймні на сьогодні".

Зазначимо, що прокурор не заперечував проти перенесення судового засідання. Він заявив, що наразі справа перебуває на етапі, коли щоразу кожному з обвинувачених обов'язкова явка до суду. Однак, щоб справа не затягувалася, є можливість призупинити провадження щодо тих обвинувачених, які перебувають на лікарняному.

"Суд повинен був направити (подання), оскільки вони вже мають статус підсудних, фактично, тому і суд повинен направляти відповідні запити. Згідно зі статтею 335 КПК, суд має можливість зупинити засідання відносно тих осіб, які хворіють", - зазначив він свою позицію. 

Нагадаємо, затримали екс-регіонала 30 липня в аеропорту "Бориспіль". 1 серпня Печерський райсуд арештував колишнього депутата на 2 місяці. Єфремова підозрюють у співпраці з терористами та заволодінні майном підприємства "Луганськвугілля".  Звинувачення у цих злочинах не передбачає звільнення від арешту під грошову заставу.

Як повідомлялося, 10 серпня апеляційний суд залишив Єфремова за гратами.

Попередній матеріал
Державний бюджет-2017: як житиме Україна
Наступний матеріал
Порошенко анонсував масштабну приватизацію

Єнін: Справа Єфремова є справою честі для ГПУ

Гучна "справа Єфремова": апеляційний суд залишив екс-регіонала Медяника під вартою

Луценко: Єфремов відкрив двері війні в Україні

Справу проти Єфремова передадуть до суду до кінця року – Луценко