5 канал

Зараз складаються сприятливі умови для визнання УПЦ незалежною – Філарет

  На святому Великому соборі православних церков на Криті питання про автокефалію української церкви не розгядалося, але в кулуарах про це говорили всі, зазначив патріарх Філарет

  Святійший патріарх Київський і всієї Русі-України, глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет переконаний, що зараз створюються сприятливі умови для визнання Української православної церкви незалежною. Про це він заявив під час свого виступу на урочистостях з нагоди відзначення Дня хрещення Київської Русі – України на Володимирській гірці, передає "Укрінформ".

  "Хоча й не розглядалося на святому Великому соборі православних церков на Криті питання про автокефалію української церкви, але в кулуарах про це говорили всі. І тому зараз створюються сприятливі умови для визнання незалежною Української православної церкви, яка може увійти в сім'ю помісних православних церков", – сказав він.

  Філарет також назвав сприятливою умовою для об'єднання українського православ'я у єдину церкву голосування у парламенті за відповідне рішення.

  "Ми повинні знати, що держава може бути міцною і незнищенною, якщо будуть міцні духовні основи, і такими міцними духовними основами для України і для Київської Русі була церква. І тому ворог наш, Росія, розділив нашу українську церкву на дві частини, знаючи, що якщо не буде єдиної міцної духовної основи, то й української держави не буде. Але ми розуміємо це, і тому намагаємося всіляко об'єднати все українське православ'я у єдину церкву", – наголосив патріарх.

  Нагадаємо, раніше предстоятель Київського патріархату Філарет заявив, що Московський патріархат організував "хресну ходу", щоб збурити українське суспільство.

  Попередній матеріал
  Путін позбавив окупований Крим автономії
  Наступний матеріал
  Сотні тисяч доларів та угорський паспорт: СБУ провела обшуки у судді Вищого госпсуду Швеця
  Loading...

  "Моліться з нами": Філарет закликав долучитися до сьогоднішньої Хресної ходи УПЦ КП

  УПЦ КП відзначає 50 років служіння Патріарха Філарета

  Константинопольський патріархат почав розгляд заяви про автокефалію УПЦ

  Вселенський патріарх Варфоломій отримав звернення ВР про автокефалію УПЦ - Парубій

  Рада закликає Варфоломія надати Православній церкві України автокефалію

  5 канал - трансляція наживо