Занепокоєння нерівноправністью українських телеканалів висловив Метью [відео]

  Занепокоєння нерівноправністью українських телеканалів, щодо розподілу ліцензій та джинсою - замовними матеріалами в новинах - висловив президент всесвітньої асоціації видавців газет Джейкоб Метью на відкритті у Києві Всесвітнього газетного конгресу та форуму редакторів.
  Звертаючись до українських журналістів Джейкоб Метью процитував "Заповіт" Тараса Шевченка - "Поховайте та вставайте, кайдани порвіте". А промовляючи до Президента України лідер видавців зауважив, що робоча група з розслідування випадків перешкоджання роботі журналістів має спершу заслужити довіру самих медійників. Під час вітального слова Віктора Януковича активісти руху "Стоп Цензурі" підняли десяток плакатів із гаслами про порушення у царині свободи слова. Співробітники Управління державної охорони намагалися відібрати їх у журналістів, однак більшості учасників акції вдалося протримати гасла до кінця виступу Президента.

  Джейкоб Метью, Президент Всесвітньої асоціації видавців газет і новин: "Висловлювалися думки про те, що ми маємо бойкотувати Україну. Бо тут ще не створили належних умов для свободи слова та медіа-бізнесу. Але ми вирішили вчинити навпаки. Ми приїхали, щоби розібратися в ситуації та проявити солідарність".

  Віктор Янукович, Президент України: "Однією з перешкод для розвитку медіа-простору в Україні є хибні стереотипи про недостатність свободи слова в нашій державі. На мою думку, це пов`язано насамперед з браком об`єктивної інформації, як насправді виглядає ситуація. Закликаю журналістів тримати високу етичну планку, додержуватися принципів об`єктивності та політичної заангажованості".
  Попередній матеріал
  Фестиваль Free Games у Києві [відео]
  Наступний матеріал
  14 золоту медаль для української збірної виборов паралімпієць Холівець
  Теги: